Przyznano Nagrodę im. bp. Romana Andrzejewskiego
Treść
Barbara Fedyszak-Radziejowska została laureatką Nagrody im. bp. Romana Andrzejewskiego za rok 2010. Kapituła obradująca pod honorowym przewodnictwem ks. bp. Alojzego Orszulika nagrodę przyznała jednogłośnie, m.in. za obronę godności rolników i trwałości rodzinnych gospodarstw rolnych zgodnie z ideą solidarności. Wczoraj w sekretariacie Konferencji Episkopatu Polski odbyło się jej uroczyste wręczenie.
IM
Nasz Dziennik 2011-02-25
Autor: jc