Przejdź do treści
Przejdź do stopki

On nas nie opuścił

Treść


Święto Miłosierdzia w Łagiewnikach zakończyło się wieczornym czuwaniem młodzieży w intencji Jana Pawła II. Nieustanna modlitwa w Centrum Bożego Miłosierdzia płynęła także wczoraj. W intencji naszego wielkiego Rodaka modlili się ludzie różnych języków i ras. Wielu było Węgrów, Słowaków oraz Anglików.
Oni także - tak jak Polacy - podkreślali, że czują się, jak gdyby odszedł ich ojciec. Za duszę Jana Pawła II modliła się także licznie przychodząca młodzież. Część młodych ludzi przybyła do sanktuarium wraz ze swoją klasą, inni, już po szkole, w grupie koleżanek i kolegów. - Nie możemy iść gdzie indziej, wszędzie jest jakoś nieswojo. Tylko w kościele czujemy się dobrze. Tutaj wiemy, że On jest z nami obecny, że tak naprawdę to nas nie opuścił - powiedziała nam Kasia Kocera z Krakowa, która do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego przybyła wraz z koleżanką.
Małgorzata Pabis

"Nasz Dziennik" 2005-04-05

Autor: ab