Przejdź do treści
Przejdź do stopki

Ks. kard. S. Dziwisz zaprasza na Tweetup #OknoNaMilosierdzie

Treść

Dziś po południu w krakowskim Domu Acybiskupim przy ulicy Franciszkaskiej 3 odbędzie się Tweetup z udziałem ks. kard. Stanisława Dziwisza, metropolity krakowskiego i Wielkiego Kanclerza Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II. Wydarzenie będzie można śledzić na Twitterze pod hashtagiem #OknoNaMilosierdzie.

Organizacji Tweetupa podjęły się: Katedra Duchowości Mediów i Relacji Społecznych, Katedra Dziennikarstwa oraz Katedra Edukacji Medialnej Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie.

Tweetup to bezpośrednie spotkania użytkowników Twittera. To okazja, aby komentatorzy, publicyści, dziennikarze i społecznicy mogli się poznać w świecie realnym.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 17.00.

www.diecezja.pl/RIRM

Źródło: radiomaryja.pl, 02 kwietnia 2016

Autor: mj

Tagi: Ks. kard. S. Dziwisz zaprasza na Tweetup #OknoNaMilosierdzie