Przejdź do treści
Przejdź do stopki

Kadrowicze Fornalika nie narzekają

Treść

Piłkarze reprezentacji Polski stawili się w Warszawie na zbiórce i rozpoczęli zgrupowanie przed meczami eliminacyjnymi do mistrzostw świata z Ukrainą i San Marino. Żaden z kadrowiczów nie narzeka na poważniejszy uraz.

Jako ostatni do Warszawy mieli dotrzeć występujący na co dzień w lidze francuskiej Ludovic Obraniak (Girondins Bordeaux) i Grzegorz Krychowiak (Reims).

– Spodziewamy się, że obaj pojawią się już na obiedzie. Na wieczornym treningu zabraknie tylko Przemysława Tytonia, który wieczorem gra mecz w rezerwach PSV Eindhoven – powiedział koordynator reprezentacji ds. mediów Tomasz Rząsa.

Po obiedzie lekarz kadry Jacek Jaroszewski zbada zawodników, którzy narzekają na drobne dolegliwości. Po konsultacji zapadnie decyzja, czy któryś z kadrowiczów nie dostanie taryfy ulgowej na wieczornym treningu.

– Czterech piłkarzy narzeka na drobne urazy, ale żaden z nich nie jest na tyle groźny, aby wykluczył kogoś z udziału w zgrupowaniu. Wiadomo, że od pewnego czasu problemy ma Łukasz Piszczek, ale więcej będziemy wiedzieli po konsultacji lekarskiej – przyznał Rząsa.

Dzisiejszy trening na stadionie stołecznej Polonii rozpocznie się o godz. 18.00 i będzie otwarty dla kibiców. W piątek Biało-Czerwoni podejmą Ukrainę, a cztery dni później San Marino na Stadionie Narodowym w Warszawie w eliminacjach do Mistrzostw Świata 2014.

Nasz Dziennik Poniedziałek, 18 marca 2013

Autor: jc